הזמנת כרטיסים ל- הצגות ילדים, סטנדאפ, הצגות בתיאטרון הבימה, הצגות בתיאטרון הקאמרי, הצגות בצוותא
מרכז ענב לתרבות

קדוש קדוש קדוש - גיל שוחט מארח את דורי מנור

קדוש קדוש קדוש - גיל שוחט מארח את דורי מנור
 
 
 
 
משתתפים:
מנצח, מנהל מוזיקאלי ועורך - גיל שוחט
דורי מנור - משורר
מירב ברנע - סופרן
מירלה גראדינרו - סופרן
יוסף ארידן - טנור
תזמורת סמפונט רעננה

תקציר:
גיל שוחט מארח את המשורר, המתרגם, העורך והמרצה דורי מנור, עימו כתב את האופרה רחבת ההיקף אלפא ואומגה, בקונצרט מרתק הכולל שיחה על שירתו של אורי צבי גרינברג בפרט ושירה יהודית בכלל מחד, ומהותה של המוזיקה היהודית, ממנדלסון ועד ימינו, דרך פרשת ואגנר, הסימפוניות של מאהלר, המוזיקה ה׳מנוונת׳ בין מלחמות העולם מאידך.
המשורר המוערך דורי מנור, אשר החזיר לשירה העברית את החריזה והמשקל, המתרגם המופתי של יצירות השירה הגדולות של התרבות הצרפתית, והעורך של כתב העת החשוב ׳הו׳, והמלחין והמנצח גיל שוחט, אשר כתב אופרות וסימפוניות רבות אשר החזירו את המלודיה וההרמוניה המסורתית למוזיקה המודרנית, ביחד עם מסר עדכני ויוצא דופן, נפגשים על במה אחת, ביחד עם תזמורת סימפונט רעננה, וכן שלושה סולנים אופראים ידועים בישראל - זמרות הסופרן מירב ברנע ומירלה גראדינארו, וכן זמר הטנור יוסף ארידן.
במרכז הקונצרט, ביצוע מלא ליצירתו של שוחט - סימפוניית קודש קודשים (מס׳ 8) המבוססת על הפואמה רחבת ההיקף מאת אורי צבי גרינברג.
שם המופע לקוח מרגע השיא של סימפוניית קודש קודשים, והוא מהווה נקודת חיבור רוחנית בין היצירה היהודית לתרבויות ודתות אחרות, כגון תפילת הסנקטוס הנוצרית.

בתכנית:
בטהובן: סימפוניה מס׳ 5
גיל שוחט: סימפוניה מס׳ 8 - ׳קודש קודשים׳, ע׳פ הפואמה מאת אורי צבי גרינברג


* המחירים כוללים עמלת מכירה
** מקומות נגישים לנכים ניתן לרכוש בטלפון 03-5745005
*** אם הנך חבר מועדון, יש לבחור ב"כניסת חברים" בראש העמוד מצד שמאל